Ostrzeżenie przed firmą PGCmine – Kwiecień 2018

Otrzymujemy niepokojące informacje dotyczące problemów z funkcjonowaniem jednej z największych firm w Polsce zajmujących się wydobywaniem walut cyfrowych – PGCmine.

W związku z tym, że PCG jest jednym z naszych członków wspomagających, jako najstarsza firma tego sektora w Polsce, od pewnego czasu próbujemy pomóc zarządowi firmy, w jak najbardziej polubownym rozwiązaniu zaistniałej sytuacji i doprowadzeniu do ugody z ich klientami, aby jeszcze bardziej nie zaostrzyć i tak obecnie napiętej sytuacji na polskim rynku kryptowalut.

Niestety sprawa nie jest prosta, głównie ze względu na błędy w zarządzaniu tak specyficznym przedsiębiorstwem z bardzo dużą liczbą klientów. W związku z tym prosimy, aby poszkodowani klienci zgłaszali się do nas z informacją, o tym jakie roszczenia do PGC posiadają, w celu wypracowania wspólnego stanowiska i rozwiązania sytuacji. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres pgc@fpit.management.

Rozumiemy, że sprawie towarzyszą bardzo duże i najczęściej złe emocje, jednak prosimy o powściągliwość w daleko idących wnioskach i wspólne działanie w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji.

W związku z niedotrzymaniem najwyższych możliwych standardów działania na rynku kryptowalut w Polsce, nie możemy dalej honorować PGC jako naszego członka – z dniem dzisiejszym firma zostaje usunięta z Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin.

Aktualności