Zapraszamy do udziału w konferencji BTC Prague 8-11.06.2023

Zapraszamy do udziału w konferencji BTC Prague, która odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 roku w stolicy Czech. Jest to jedno z największych wydarzeń poświęconych technologii blockchain i kryptowalutom w Europie.

Na konferencji będzie można wysłuchać prelekcji i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i entuzjastów z branży. Będzie to także okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Największe wydarzenie w Europie

BTC Prague to największe i najbardziej opiniotwórcze wydarzenie bitcoinowe w Europie, które odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2023 roku w Pradze, stolicy Czech. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z najważniejszymi głosami ze świata bitcoina, takimi jak Michael Saylor, Adam Back, Saifedean Ammous czy Marek Palatinus. Na czterech scenach wystąpi ponad 100 prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości bitcoina. W sektorze wystawowym zaprezentuje się ponad 100 firm i projektów związanych z bitcoinem, w tym SatoshiLabs, producent pierwszego portfela sprzętowego Trezor, Braiins, twórca najstarszej spółdzielni wydobywczej Slush Pool, czy General Bytes, największy producent bitomatów na świecie. Ponadto, konferencja oferuje warsztaty, panele dyskusyjne i networking z ponad 10 tysiącami uczestników z Europy i całego świata.

BTC Prague to nie tylko konferencja, ale także festiwal poświęcony bitcoinowi i jego wpływowi na społeczeństwo i gospodarkę. Organizatorzy wierzą w suwerenność, wolność i decentralizację jako wartości nadrzędne dla rozwoju ludzkości. Dlatego też konferencja skupia się na edukacji, adopcji i praktycznym użytkowaniu bitcoina jako najlepszego pieniądza w historii. BTC Prague to także okazja, aby odwiedzić Pragę, jedno z najpiękniejszych miast Europy i kolebkę wielu innowacji w branży bitcoinowej.

Spotkaj się z nami

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin (PSB) jest partnerem konferencji i będzie miało tam swoje stoisko. PSB jest organizacją non-profit, która promuje i edukuje o bitcoinie i innych kryptowalutach w Polsce. PSB organizuje spotkania, warsztaty i konferencje, a także wspiera inicjatywy związane z rozwojem ekosystemu blockchain w naszym kraju. PSB reprezentuje interesy społeczności krypto wobec instytucji publicznych i prywatnych.

Na stoisku PSB będzie można dowiedzieć się więcej o działalności stowarzyszenia, a także o korzyściach płynących z używania bitcoinów i innych kryptowalut. Będzie też możliwość dołączenia do PSB jako członek lub wolontariusz.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w konferencji BTC Prague, zapraszamy do rejestracji na stronie https://btcprague.com/.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na konferencji BTC Prague i dołączenia do Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin!

Aktualności